O Beaba

Kilka słów o marce

 

Marka Beaba powstała w 1989 roku, aby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Jej celem jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i najskuteczniej ułatwiających życie, rozwiązań. Najmocniejszą stroną firmy są jej twórcy – eksperci w swoich dziedzinach: projektanci, inżynierowie i naukowcy – to oni starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale przy tym funkcjonalnych i łatwych w obsłudze. Mamy na całym świecie uwielbiają Beaba właśnie za to, że je rozumie, a także za nowoczesny design i modne, stonowane kolory.

Marka skupia się na tworzeniu wyskiej jakości, trwałych i praktycznych produktów, które nie będą sie przyczyniać do powiększania ilości odpadów. Wykorzystuje przyjazne środowisku materiały, jak silikon, szkło, stal, bawełnę organiczną czy materiały, pochodzące w 100% z recyklingu. Rozwija także świadomość zdrowego żywienia, właściwego planowania i przechowywania posiłków oraz gotowania w duchu zero-waste.

 

  

 

Sklepy firmowe Beaba na świecie


 


 

Projektanci tworzący produkty Beaba

 

                                

Jean-Michel Chaudeurge      

zaprojektował m.in. Babycook Original, Babycook Solo, Babycook Duo, Sloiczki, Łyżeczkę silikonową, Sztućce plastikowe, Podgrzewacz Bib'Secondes

    

 

                      

Amanda Corney

"Zadaniem projektanta jest stworzenie produktu, który jest jednocześnie estetyczny, funkcjonalny, ergonomiczny, prosty w obsłudze i wiele wiele więcej..."

zaprojektowała m.in. Suszarkę do butelek, Szczoteczkę do butelek,  Termometr do kąpieli, Nożyczki w etui, Organizer, Lampkę Pixie, Zestaw zabezpieczeń do domu

 

 

 

 

 

 

 

 

 


pixel