Poznaj bliżej Babycook

Babycook, urządzenie 4-w-1, które pomoże Ci przygotować posiłek dla dziecka w mniej niż 15 minut!

 

Okres odstawiania od piersi to moment, w którym dziecko poznaje nowe smaki jest to idealna okazja do wprowadzenia urozmaiconych posiłków. Zróżnicowana dieta zapewnia odpowiednią stymulację kubeczków smakowych oraz buduje świadomość smaków jednocześnie dostarczając składników niezbędnych do osiągnięcia równowagi żywieniowej i zdrowego rozwoju. 

Babycook to wyjątkowe, wielofunkcyjne urządzenie które gotuje na parze, podgrzewa, rozmraża i miksuje. 

Dzięki Babycook posiłki Twojego dziecka będą pełne witamin, składników odżywczych oraz zapachów tak, aby okres przechodzenia z mleka matki do normalnego jedzenia był jak najbardziej zdrowy oraz smaczny.

 

Z Babycook możesz:

gotować na parze

miksować

rozmrażać

podgrzewać

 

Gotowanie na parze 

Gotowanie na parze to szybka i najzdrowsza metoda przygotowywania posiłków, dzięki której zminimalizujesz utratę wartości odżywczych - witamin i minerałów, ale również smaku. Zachowany jest także aromat składników. Warzywa pozostają kruche i nie zmieniają swojego naturalnego koloru. Dzięki Babycook posiłki Twojego dziecka będą zdrowsze, ale również ich przygotowanie nie będzie wymagało od Ciebie dużej ilości pracy – to pozwoli Ci spędzić dodatkowy czas ze swoim Maluchem.

 

Mieszanie, mielenie, siekanie

W zależności od wieku, dziecko je posiłki w różnej konsystencji  – zmiksowane na puree, potem mocno zmielone aby w końcu przejść do zaledwie rozdrobnionych. Babycook ułatwia Ci dostosowanie konsystencji posiłków do aktualnego etapu rozwoju żywieniowego.

 

Z zamrażalnika na talerz  

Z Babycook możesz serwować swojemu dziecku małe porcje jedzenia, które wcześniej zamroziłaś w specjalnym pojemniczku Beaba „Multiportions”. Jak? To bardzo proste. Wyjmij, na przykład jedną porcję gotowego, zamrożonego dania, włóż do odpornego na wysoką temperaturę naczynia, umieść je w Babycook i użyj funkcji rozmrażania. Tak samo rozmrozić możesz owoce i warzywa, na przykład w okresie zimowym.

 

Podgrzej i podaj  

Babycook potrafi także szybko podgrzewać wcześniej przygotowane posiłki lub przekąski Twojego Maluszka. Umieść je w naczyniu Babycook i użyj funkcji podgrzewanie opisanej w instrukcji urządzenia.

 

 

RADA: Woda, która zostanie po gotowaniu na parze, może być użyta do zrobienia zupy lub innego posiłku. Jest ona bogata w witaminy i wartości odżywcze.

 

 

 

Modele Babycook i ich cechy charakterystyczne:

 


 

Jeśli zgubiłaś instrukcję obsługi do swojego Babycook, możesz ją ściągnąc tutaj.

 

Nie masz pomysłu na posiłek dla swojego Malucha? azem ze znamymi blogerkami regularnie przygotowujemy nowe przepisy na śniadanie, obiadek czy kolacje dla Najmłodszych (i nie tylko). Przepisy oraz recenzje produktów Beaba znajdziesz tutaj

 


 

Akcesoria do Babycook:

 

 

Babycook Original Koszyczek - Koszyczek do gotowania ryżu, kaszy mannej, soczewicy, makaronu i wielu innych w Babycook.

Szybkie gotowanie bez konieczności doglądania.

 

 

 

 

 

 

  

Koszyczek do przypraw - Zestaw dwóch pojemniczków na przyprawy, dzięki którym twoje dziecko będzie mogło poznawać nowe smaki, ale żadne kawałki przypraw będą pływać w jedzeniu.

 

 

 

 

Gdzie kupisz Babycook? lista sklepów 

pixel